0312 419 info@info.com

ispanyolca teknik tercüme

Daha ziyade Makine, İnşaat, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Tekstil, Telekomünikasyon gibi alanlarda kullanıma sunulan Kurulum, Bakım ve Tamir Kılavuzları, İdari ya da Teknik Şartnameler, Ürün Etiketleri, Kataloglar ve Broşür gibi türlerden meydana gelmektedir. İspanyolca Tercüme Çeviri alanında da kendini kanıtlamış tek Kursu olarak sizlere deneyimli çevirmen kadromuz ile teknik tercüme hizmetleri vermekteyiz. 

ispanyolca akademik tercüme

İspanyolca akademik ve edebi çeviride gerek duyduğunuz tüm dil ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Başta akademik makaleler, kitaplar, dergiler, bültenler, monografiler, etkinlik belgeleri (kongreler, sempozyumlar), uzman raporları, analitik yöntemler, doğrulama raporları, klinik denemeler, araştırma protokolleri, araştırma broşürleri, bilgilendirilmiş onay formu, olgu sunumu ya da hikaye, şiir, anlatı ve benzeri türdeki tüm edebi içerikleriniz için Türk ve anadili İspanyolca olan tercümanlarımız aracılığıyla çevirisi, kontrolü ve son okuması gerçekleştirilen İspanyolca akademik ve edebi çeviri hizmetlerimiz sayesinde işiniz asla şansa kalmasın!

diğer hizmetlerimiz

ispanyolca noter onaylı tercüme

Noter onaylı tercüme, Pasaport, Vekaletname, Muvafakatname, Mahkeme Evrakları, Transkript, Adli Sicil Kaydı, Doğum Belgesi ve benzeri türden genel olarak resmi kurumlarca talep edilen tercüme türüdür. İspanyolca dilinde noter yeminli olarak tercüme edilmesini talep ettiğiniz tüm evrak ve dosyalarınız, alanında uzman yeminli İspanyolca tercümanlarımız tarafından tercüme edilmekte ve uygunluk kontrollerine tabi tutulduktan sonra noter onayı yapılarak tarafınıza teslim edilmektedir.

ispanyolca yeminli tercüme

Yeminli tercüman onayı gerektiren her türlü evrak ve dosya tercümesi için sizlere İspanyolca yeminli tercüme hizmetleri sunmaktayız. İspanyolca yeminli tercüman imza ve kaşeli şekilde tercüme edilmesini talep ettiğiniz tüm evrak ve dosyalarınız, alanında uzman yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmekte, son okuma ve uygunluk kontrollerine tabi tutulduktan sonra tarafınıza gönderilmektedir. 

ispanyolca lokalizasyon (yerelleştirme)

Çeviri işleminin hedef dile, o ülkenin kültürüne, geleneklerine, sosyal koşullarına ve dilin kullanış özelliklerine uygun şekilde yerine getirilmesine lokalizasyon ya da yerelleştirme denir. Türkiye’nin İspanyolca Tercüme Çeviri alanında da kendini kanıtlamış tek Dil Kursu olarak sizlere anadili İspanyolca olan tercümanlarımız aracılığı ile profesyonel website çeviri ve lokalizasyon hizmetleri sunmaktayız.

Tanıtım Videomuz

TELEFON YA DA E-POSTA İLE İLETİŞİME GEÇ…

Ankara’nın en kapsamlı İspanyolca Tercüme Bürosu sayesinde siz de profesyonel çeviri hizmetleri ayrıcalığına sahip olun… İspanyolca yeminli tercüme çeviri hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

☎ TELEFON

0312 419 xx xx

⎚ E-POSTA

info@info.com

⌚ ÇALIŞMA SAATLERİ

S 09:00 – A 21:00

ADRES

Ankara

Hakkımızda

Diğer Kurslarımız