spanish-flag_l

Noter onayı gerektiren her türlü evrak ve dosya tercümesi için sizlere profesyonel yeminli tercüme hizmetleri sunmaktayız. Noter yeminli olarak tercüme edilmesini talep ettiğiniz tüm evrak ve dosyalarınız, alanında uzman ispanyolca yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilmekte, son okuma ve uygunluk kontrollerine tabi tutulduktan sonra tarafınıza gönderilmektedir. Ankara’daki İspanyolca Tercüme Merkezi olarak, profesyonel İspanyolca yeminli tercüman kadromuz ve ekonomik İspanyolca çeviri fiyatlarımız ile sizlere kaliteli İspanyolca yeminli tercüme çeviri hizmetleri sunmaktayız.

İspanyolca Web Sitesi Tercüme

cOLLAGEDijital ortamların yaygınlaşmasıyla birlikte websiteleri, kişilerin ve de kurumların kimlikleri haline geldiler. Günümüz küresel dünyasında yalnızca kendi pazarları ile yetinmek istemeyen şirketler, ürünlerini, ticari markalarını ve de en önemlisi kendileri hakkında sunmak istedikleri tüm bilgi ve deneyimlerini, websiteleri aracılığıyla başta Latin Amerika ülkeleri olmak üzere tüm dünya ile paylaşmaya başladılar. Bu doğrultuda websitelerini hedef kitlelere yönelik şekilde yerelleştiren şirketler, uluslararası müşteri potansiyellerini, buna paralel olarak da kazançlarını ve tanınırlıklarını artırdılar. Ankara İspanyolca Tercüme Merkezi olarak sizlere profesyonel İspanyolca tercüman kadromuz ile İspanyolca websitesi tercüme hizmetleri vermekteyiz.

İspanyolca Simültane Tercüme

Simültane ya da eşzamanlı çeviri, özellikle Grup, Kongre, Seminer, Konsey, Konferans ve Resmi toplantılar esnasında hayati önem taşıyan ve de bu toplantılarda yer alan kimseler tarafından yapılan konuşmaların, herhangi bir kesintiye uğramaksızın aynı anda tercüme edilmesidir. İspanyolca Tercüme Bürosu olarak sizlere profesyonel İspanyolca tercüman kadromuz ile İspanyolca simultane tercüme hizmetleri vermekteyiz.

İspanyolca Sözlü (Ardıl) Tercüme

Ardıl çeviri daha ziyade kısa teknik, gizli veya resmi İş Toplantıları, Mihmandarlık ve Refakat Hizmetleri, Karakol, Adli Dava ve Duruşmalarda ihtiyaç duyulan, konuşmacının bir kaç cümle söyledikten sonra ara vererek ve de tercümanın o ana kadar aldığı notlardan da faydalanarak tüm söylenenleri hedef dile aktarmasından ibarettir. Ardıl çeviri, yazılı çeviriye göre daha fazla dikkat ve hedef dile daha fazla hakimiyet gerektirir.

İspanyolca Deşifre Tercüme

Video deşifre işlemi, video ve ses kayıtlarının tercüman tarafından dinlenerek metin hale getirilmesi ve de sonrasında istenilen dile çevrilmesi işlemidir.

İspanyolca Apostil Tercüme

İspanyolca diploma tercüme çeviri, İspanyolca transkript tercüme çeviri, İspanyolca ehliyet tercüme çeviri, İspanyolca mahkeme kararları tercüme çeviri, İspanyolca nüfus kağıt örneği tercüme çeviri gibi uluslararası geçerliliği olması istenen belgelerdeki tasdik aracı olan apostil tercümesidir.

İspanyolca Teknik Tercüme

Teknik çeviri daha ziyade Makine, İnşaat, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Tekstil, Gemicilik, Telekomünikasyon, Bilgi Teknolojileri, Kimya ve Kozmetik gibi alanlarda yer alan Kullanım Kılavuzu, Teknik Çizelgeler, Kurulum, Kullanım, Bakım ve Tamir Kılavuzları, Teknik ve İdari Şartnameler ve Kataloglar & Broşürler gibi türlerden meydana gelmektedir. İspanyolca Tercüme Bürosu Ankara olarak sizlere profesyonel İspanyolca tercüman kadromuz ile İspanyolca teknik çeviri tercüme hizmetleri vermekteyiz.

İspanyolca Medikal Tercüme

Medikal çeviri, doğrudan insan sağlığı ile ilgili tıbbi ve medikal dokümantasyon, yazılım, cihaz, ilaç ya da ilgili müfredatların çevirisidir. Ecza ürünleri, tıbbi ve medikal cihazlar, bitkisel ve organik ürünlere ait formül, şema, kullanım kılavuzu ya da içerik metin ve dökümanları bu kapsamda tercüme edilmektedir. Sahip olduğumuz yüksek terminoloji kapasitesi, gerek alanında uzman İspanyolca yeminli tercümanlarımız sayesinde sizlere medikal çeviri kapsamında profesyonel çeviri hizmetleri sunmaktayız. Bünyemizdeki deneyimli tercümanlarımız ve de işbirliği içerisinde bulunduğumuz hekim ve medikal uzmanlarımız sayesinde çevirinin tüm aşamalarında kusursuz hizmet anlayışını görev edinmiş bulunmaktayız.

İspanyolca Hukuki Tercüme

Hukuki çeviriler, diğer alan çevirilerine göreceli olarak daha fazla incelik taşıyan, en ufak bir hata ya da anlam kaymasında büyük sorunlara neden olabilecek çeviri türüdür. Hukuki çeviride esas olan, çevirinin yalnızca hukuk alanında deneyim kazanmış tercümanlar tarafından yapılması olup, hukuki çeviri esnasında hukuk literatüründe kullanılan tüm terimlerin doğru ve asıllarına uygun şekilde ele alınması gerekmektedir.

İspanyolca Akademik Tercüme

Akademik çevirilerde gerek duyduğunuz tüm çeviri ihtiyaçlarınız, alanında uzman ve deneyimli ispanyolca tercümanlarımız aracılığı ile gerçekleştirmekte, yapılan çevirileri sizlere teslim etmeden önce gerek terminoloji gerekse içerik bakımından kontrol etmekteyiz.

İspanyolca Ticari Tercüme

İspanyolca şirket vergi levhası, İspanyolca ticari yazışmalar, İspanyolca acente sözleşmeleri, İspanyolca idari şartnameler, İspanyolca distribütörlük sözleşmeleri, İspanyolca şirket toplantı tutanakları, İspanyolca şirket ticaret sicil gazetesi, İspanyolca şirket imza sirküleri, İspanyolca proforma fatura, İspanyolca ihale dosyaları, İspanyolca sigorta belgeleri, İspanyolca poliçeler, İspanyolca gelir tablosu, İspanyolca konşimento belgeleri İspanyolca Tercüme Bürosu Ankara olarak sizlere profesyonel İspanyolca tercüman kadromuz ile İspanyolca ticari çeviri tercüme hizmetleri vermekteyiz.

Etiketler: İspanyolca tercüme, İspanyolca tercüme ankara, İspanyolca tercüman, İspanyolca tercüman ankara, İspanyolca tercüme bürosu, İspanyolca tercüme bürosu ankara, İspanyolca tercüme fiyatı, İspanyolca tercüme fiyatı ankara, İspanyolca tercüme fiyatları, İspanyolca tercüme fiyatları ankara, İspanyolca tercüme ücreti, İspanyolca tercüman ankara, yeminli İspanyolca tercüme, yeminli İspanyolca tercüman, İspanyolca tercüme ücretleri ankara, İspanyolca tercüme bürosu ankara, İspanyolca çeviri fiyatları, İspanyolca çeviri ücret, ankara yeminli İspanyolca çeviri fiyatları, yeminli İspanyolca çeviri fiyatları, İspanyolca tercüme bürosu

Yandex.Metrica